do góry

News

powrót do listy

„Kardiologia Prewencyjna 2022”, Kraków, 18-19.XI. 2022 r.

5032 Weronika Woicka

XV Konferencja Naukowa Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „Kardiologia Prewencyjna 2022 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”, to największa w Polsce konferencja dotycząca profilaktyki chorób serca i naczyń.  

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci. W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się również prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych
i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.

Tegoroczna Konferencja będzie trwała dwa dni, od piątku 18 listopada do soboty 19 listopada 2022 r. Prelegenci i uczestnicy spotkają się na żywo w Krakowie, a dodatkowo sesje edukacyjne, satelitarne oraz sesje sekcji PTK będą transmitowane w Internecie. 

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej konferencji będzie organizowany już po raz 9.  Poranny Bieg po Plantach Krakowskich, zaplanowany na 19.11.2022 r. 

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji:

www.kardiologiaprewencyjna.eu

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2024

realizacja: indemi