do góry

Patronaty

Patronat Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland to forma wyróżnienia wydarzeń, przedsięwzięć i wydawnictw, które ukierunkowane są na cele Statutowe Stowarzyszenia, promocję zdrowia oraz edukację medyczną. 

Szczegółowe zasady przyznawania wyróżnień zawiera regulamin. Wniosek o wyróżnienie składa się nie później niż 30 dni przed planowanym przedsięwzięciem i należy przesłać go na adres mailowy media@ifmsa.pl.

media@ifmsa.pl 

W tytule maila proszę wpisać: "Wniosek o patronat".

Kandydaci, przesyłając zgłoszenie, dobrowolnie przekazują swoje dane osobowe do Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, zwanym dalej “Administratorem”. Informacje te będą wykorzystywane w procesie rozpatrywania wniosku i nie będą używane do żadnych innych celów. Podane dane osobowe będą przechowywane do 30 dni od zakończonego wydarzenia objętym patronatem przez Administratora lub zanonimizowane w przypadku dalszego przechowywania. Jeśli chcesz, abyśmy usunęli Twoje dane osobowe, możesz poprosić o to, wysyłając e-mail na adres media@ifmsa.pl. Dostęp do danych będzie mieć tylko Administrator. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zarządzamy danymi, odwiedź stronę ifmsa.pl/kim-jestesmy/obowiazujace-dokumenty (zakładka "Polityka prywatności IFMSA-Poland").

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2024

realizacja: indemi