do góry

News

powrót do listy

Karty IFMSA-Poland ISIC dla naszych członków

19412 Prezydent IFMSA-Poland

Od tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Almatur, dzięki której każdy członek IFMSA-Poland może zupełnie za darmo wyrobić sobie kartę IFMSA-Poland ISIC! Już wkrótce ruszamy z programem zniżek tylko dla naszych członków, tymczasem możecie korzystać ze wszystkich bonusów, które oferuje Wam ISIC!

ISIC czyli Międzynarodowa Legitymacja Studencka jest dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Dzięki niej można uzyskać dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i za granicą. Istniejący od 1968 roku ISIC został objęty patronatem UNESCO.

Karta ISIC zapewnia zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie, udzielając rabaty do 50% ceny. 
W Polsce honoruje ją ponad 5000 punktów. Dzięki karcie można oszczędzić na transporcie, miejscu noclegowym, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury i sklepach.

Karta ISIC potwierdza status studenta.
Co roku korzysta z niej około 5 milionów osób z ponad 100 krajów. Wiele instytucji akademickich przyjęło ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni. Posiadacze ISIC otrzymują na całym świecie zniżki na towary lub usługi, które przysługują studentom.

Po otrzymaniu karty, w cenie 55zł można dokupić ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) za granicą do 20 000 zł oraz kosztów leczenia podczas każdej podróży zagranicznej do 60 000 euro.
Można także dokupić ubezpieczenia NNW na terenie Polski, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym oraz w zakresie ekstremalnego i wyczynowego uprawiania sportu.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2024

realizacja: indemi