do góry

News

powrót do listy

42. Zgromadzenie Delegatów w Paprotni

10654 Weronika Woicka

W dniach 26-28.04 w podwarszawskiej Paprotni odbyło się 42. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland. Jest to najważniejsze spotkanie w rocznym kalendarzu pracy naszego Stowarzyszenia. Tematyką tegorocznego Zgromadzenia była Medycyna Stylu Życia.

Podczas Gali Otwarcia mieliśmy okazję wysłuchać wykładu prof. Zbigniewa Gacionga "Czy człowiek będzie żył 200 lat?" oraz dr Aleksandry Berkan-Kawińskiej pt.: „Wirusowe zapalenie wątroby typu C, 4 lata po przełomie".Zebrani członkowie mieli szansę posłuchać o tym jakie mamy dostępne nowe metody leczenia tej choroby oraz dowiedzieć się jak poprawiła się jakość życia pacjentów po wprowadzeniu nowych leków.

Członkowie Stowarzyszenia mieli okazję wziąć udział w warsztatach Programów Stałych, gdzie doskonalili swoje umiejętności oraz wymieniali się pomysłami na temat projektów, a także w Sesji Plenarnej, podczas której wybieraliśmy Monikę Tokarczuk na Sekretarza Generalnego IFMSA-Poland

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Organizatorom – oddziałowi Warszawa za niesamowitą realizację tego wydarzenia! Całe wydarzenie nie miałoby jednak miejsca bez pomocy i wpsarcia naszych partnerów, patronów honorowych i medialnych!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2024

realizacja: indemi