do góry

News

powrót do listy

Sponsor Główny XI Letniego Obozu IFMSA-Poland

4532 Weronika Woicka

Pragniemy wam przedstawić naszego Sponsora Głównego XI Letniego Obozu IFMSA-Poland - firmę Medicover!

Medicover to globalna firma zajmująca się opieką medyczna. Od momentu założenia w 1995 roku, Medicover stał się jednym z wiodących dostawców kompleksowej opieki medycznej.

Misją Medicover jest poprawa jakości życia i dobrostanu pacjentów poprzez zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Wierzy w podejście holistyczne, skupiając się na opiece personalizowanej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Naszą wizją jest tworzenie zdrowszego społeczeństwa, dlatego angażujemy się w projekty społeczne i wspieramy inicjatywy mające na celu poprawę stanu zdrowia.

Medicover to ludzie. Jesteśmy zespołem składającym się z wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, techników medycznych oraz personelu administracyjnego, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem, by zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wsparcie na każdym etapie leczenia.

Medicover to nie tylko miejsce opieki medycznej, ale także centrum wiedzy i edukacji zdrowotnej. Angażujemy się w działania edukacyjne, które mają na celu podnoszenie świadomości na temat zdrowego stylu życia i profilaktyki zdrowotnej.

Medicover w liczbach:

6 własnych szpitali, w tym Wielospecjalistyczny Szpital Medicover w Warszawie

34 szpitale współpracujące w całym kraju

43 Centra Medicover

9 Centrów Medycznych Damiana

Ponad 2600 partnerów medycznych w 530 miastach

14 aptek Medicover

12 salonów optycznych Medicover Optyk

42 placówki stomatologiczne

Dbamy o rozwój przyszłej kadry medycznej, współpracujemy z uczelniami, organizacjami studenckimi. W naszych podmiotach medycznych mamy też możliwość zrobienia specjalizacji w różnych dziedzinach medycyny.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2024

realizacja: indemi