do góry

News

powrót do listy

Webinar Szpitala Medicover o innowacyjnej technologii leczenia drżenia samoistnego i choroby Parkinsona

6366 Stanisław Anczyk

Wraz z naszym Partnerem, Medicover, zapraszamy do udziału w webinarze Szpitala Medicover o innowacyjnej technologii leczenia drżenia samoistnego i choroby Parkinsona. 

Szpital Medicover w Warszawie w dniu 11 maja, o godzinie 20.00 organizuje nieodpłatny webinar – „MRg FUS – Innowacyjna metoda leczenia drżenia samoistnego i choroby
Parkinsona”. Webinar skierowany jest do lekarzy, zaś szczególnie neurologów oraz neurochirurgów. Na spotkaniu będą poruszane zagadnienia związane z nową metodą leczenia drżenia samoistnego oraz drżennej postaci choroby Parkinsona – MRg FUS.

Eksperci omówią m.in.:
- wskazania do zabiegu,
- proces kwalifikacji,
- specyfikę samej procedury.

Głównym prelegentem spotkania będzie światowej sławy neurochirurg prof. dr hab. n. med. Mirosław Ząbek, Dyrektor Centrum Gamma Knife w Warszawie, który jako jedyny w Polsce, wraz zespołem neurochirurgów, wykonuje zabiegi z wykorzystaniem metody MRg FUS w Szpitalu Medicover. Na uczestników czekają ciekawe wystąpienia, ale i sesja pytań i odpowiedzi na żywo z ekspertami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do uczestnictwa i dzielenia się tym zaproszeniem z innymi lekarzami: neurologami i neurochirurgami!

Strona wydarzenia: https://www.medicover.pl/szpital/webinar-mrg-fus-/
Rejestracja: https://mcov.me/JZMlZ

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2024

realizacja: indemi