do góry

News

Wolne miejsca na Praktyki Wakacyjne SCOPE!

Studenci kierunku lekarskiego! wciąż jeszcze możecie skorzystać z możliwości wyjazdu na praktyki kliniczne w ramach Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych SCOPE!  :) W poniższym linku znajdziecie na bieżąco aktualizowaną listę kontraktów dostępnych w ramach substytucji: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na…

więcej

Sukces Roku 2015 - Liderzy Medycyny

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że IFMSA-Poland zostało wyróżnione w kategorii Zdrowie Publiczne najbardziej prestiżowego konkursu w branży medycznej. Ligia Anna Kornowska oraz Piotr Bańka odebrali dyplom oraz gratulacje z rąk samego Ministra Zdrowia, Konstanty Radziwiłł. Gala wręczenia nagród odbyła się na Zamku Królewskim w…

więcej

Wyniki wyborów do Zespołu Ogólnopolskiego oraz organizatorów ZD na rok 2016

Podczas Zgromadzenia Delegatów IFMSA-Poland w dniach 20-22 listopada 2015 roku w Tarnowie Podgórnym wybraliśmy Zarząd Główny, Komisję Rewizyjną oraz Koordynatorów Narodowych oraz jednego organizatora ZD na rok 2016! Oto oni!

więcej

Wybory podczas 35. Zgromadzenia Delegatów w Tarnowie Podgórnym!

W związku ze zbliżającym się jesiennym 35. Zgromadzeniem Delegatów, które odbędzie się dnia 20-22 listopada 2015 w Tarnowie Podgórnym, chciałbym Was poinformować o możliwości składania kandydatur na stanowiska w Team of Officials 2016 oraz organizatorów kolejnych ZD. Szczegóły w treści!

więcej

Karty IFMSA-Poland ISIC dla naszych członków

Od tego roku rozpoczęliśmy współpracę z Almatur, dzięki której każdy członek IFMSA-Poland może zupełnie za darmo wyrobić sobie kartę IFMSA-Poland ISIC! Już wkrótce ruszamy z programem zniżek tylko dla naszych członków, tymczasem możecie korzystać ze wszystkich bonusów, które oferuje Wam ISIC!

więcej

Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland | 16.10.2015 | Zabrze

W dniu 16.10 w Zabrzu odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland, które stanowiło pierwszy punkt odbywających się w miniony weekend warsztatów dla Prezydentów Oddziałów, Skarbników oraz wszystkich zaangażowanych w prace Programów Stałych - ds. Praktyk Wakacyjnych i ds. Wymiany Naukowej.

więcej

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2021

realizacja: indemi