do góry

Treningi

Od kilku lat nieodłączną częścią działalności IFMSA-Poland są szkolenia. Obejmują one zarówno wewnętrzne potrzeby członków Stowarzyszenia, jak i treningi umiejętności na rzecz studentów uniwersytetów medycznych. Dzięki pracy Trenerów Zespołu IFMSA-Poland ds. szkoleń wspierane są działania na poziomie lokalnym: warsztaty Zarządów Oddziałów, Lokalnych Programów Stałych, integracja zespołów. Podnoszenie kwalifikacji z zakresu zarządzania projektem czy prowadzenia lekcji typu ‘peer education’ przekładają się bezpośrednio na efektywność działań podejmowanych w czasie różnorodnych akcji. Na spotkaniach ogólnopolskich, takich jak Zgromadzenie Delegatów, korzystamy z wiedzy i umei umiejętności trenerów zewnętrznych.

Kładziemy duży nacisk na umiejętności miękkie wiedząc, że bez odpowiedniej motywacji i zarzadzania grupą trudno o sukces. Z tematyką zarządzania czasem czy autoprezentacji wychodzimy do kolegów studentów na uniwersytetach medycznych w trakcie roku akademickiego, obozów integracyjnych, a także międzynarodowych konferencjach (Warsaw International Medical Congress, 1st International Psychiatry Student Conference).

Rekrutujemy wśród członków Stowarzyszenia, a część naszych trenerów oprócz odbycia polskiego szkolenia ma uprawnienia zdobyte na międzynarodowych spotkaniach IFMSA.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2021

realizacja: indemi