do góry

News

powrót do listy

Kardiologia Prewencyjna 2021 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy

681 Katarzyna Rylewicz

„Kardiologia Prewencyjna 2021 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIV Konferencji Naukowej Sekcji Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego „‚Kardiologia Prewencyjna 2021 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”.

Tegoroczna Konferencja będzie trwała dwa dni, od piątku 19 listopada do soboty 20 listopada 2021 r. i przyjmie formę organizacyjną konferencji mieszanej. Wykładowcy i eksperci  będą wykładać ze studia w Krakowie, a wszystkie sesje będą transmitowane w Internecie. Zaplanowaliśmy trzy kanały transmisji.

W tym roku ponownie zmierzymy się z najważniejszymi wyzwaniami współczesnej kardiologii prewencyjnej. Komitet Naukowy konferencji przygotował wiele interesujących sesji, między innymi sesje na temat nadciśnienia tętniczego, dyslipidemii, cukrzycy, niewydolności serca, i choroby wieńcowej. W szczególności zapraszamy do udziału w debatach poświęconych otyłości oraz zasadności szerokiej suplementacji witaminy D i wapnia.

W programie konferencji znalazły się też prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i inne doniesienia z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Zapraszamy też do obejrzenia licznych sesji dydaktycznych, w tym sesji wytycznych Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz sesji z udziałem przedstawicieli europejskich towarzystw naukowych.

Wzorem poprzednich lat do udziału w konferencji zaprosiliśmy najlepszych polskich wykładowców i najwybitniejszych, cieszących się międzynarodowym uznaniem, ekspertów. Pozwalamy sobie wyrazić nadzieję, że również tegoroczna konferencja okaże się miejscem twórczej wymiany poglądów.

 

Zapraszamy przed ekrany Państwa komputerów!

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji:

www.kardiologiaprewencyjna.eu

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2021

realizacja: indemi