do góry

News

powrót do listy

ONCOweek - Nowotwór pod czujnym okiem dziś i jutro

5968 Joanna Forycka

Serdecznie zapraszamy na studencką konferencję onkologiczną „Nowotwór pod czujnym okiem dziś i jutro”, która odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2019 r. w Białymstoku w Centrum Badań Innowacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Patronat nad wydarzeniem objęło Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

W sobotę przed startem części wykładowej zostanie zorganizowanie konkurs prac studenckich – przypadków klinicznych i prac oryginalnych. Termin wysłania abstraktów to 11 listopada 2019 r.

Udział studentów kierunków medycznych w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja jest możliwa poprzez stronę organizatora oncoweek.pl

W ramach konferencji będzie można posłuchać wykładów i konsylium wielodyscyplinarnego o raku piersi, raku płuca oraz nowotworach wieku dziecięcego. Przewidziana jest możliwość zadawania pytań po zakończeniu każdej z części panelowych konferencji.

Niedziela jest z kolei dniem przewidzianym na warsztaty i panele rozwijające zdolności wykorzystywane w codziennej praktyce młodego lekarza. Zachęcamy w szczególności do udziału w Panelu Vesaliusza – tj. debacie z wybitnymi lekarzami, podczas której będziecie mieli szansę usłyszeć historie związane z początkami ich kariery zawodowej oraz dowiedzieć się z jakimi trudnościami musieli się zmierzyć w drodze do osiągnięcia obranego celu.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia można znaleźć w załączonym komunikacie oraz na stronie www.oncoweek.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2022

realizacja: indemi