do góry

News

powrót do listy

Medyczne Komplety Poradnikzdrowie.pl

5767 Wiktoria Mika

Poradnikzdrowie.pl – jeden z największych i najchętniej odwiedzanych serwisów o tematyce zdrowotnej, zaprasza studentów kierunków medycznych na konferencję MEDYCZNE KOMPLETY. To pierwsze z cyklu multimedialnych, interaktywnych, bezpłatnych spotkań z ekspertami medycyny i ochrony zdrowia oraz pacjentami. Listopadowe MEDYCZNE KOMPLETY będą poświęcone zdrowiu i rozwojowi najmłodszych pacjentów – dzieci w wieku 0-3 lat. Zapraszamy 16 listopada  2019 r. do Hotelu Bellotto w Warszawie.
Konferencja odbywa się pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

Celem MEDYCZNYCH KOMPLETÓW jest poszerzenie wiedzy teoretycznej zdobywanej na uczelniach medycznych o treści praktyczne i tematy przydatne młodym lekarzom zarówno w ich edukacji obecnej, jak i w przyszłej praktyce lekarskiej.

- Nazwa naszego nowego przedsięwzięcia nawiązuje i do medycyny, która jest domeną serwisu Poradnikzdrowie.pl, i procesu nauczania. Słowo KOMPLETY oznacza bowiem grupę uczniów, którzy pobierają wspólnie lekcje poza szkołą -  tłumaczy Agnieszka Pacuła, redaktorka naczelna Poradnikzdrowie.pl.

I edycja MEDYCZNYCH KOMPLETÓW Poradnikzdrowie.pl poświęcona jest zdrowiu i prawidłowemu rozwojowi dzieci w wieku od 0 do 3 lat, a w szczególności takim zagadnieniom, jak: profilaktyka zdrowotna, karmienie i żywienie, rozwój ruchowy, problemy dermatologiczne i choroby nowotworowe.

- Podczas MEDYCZNYCH KOMPLETÓW położymy szczególny nacisk na formy relacji i komunikacji między lekarzem a małym pacjentem i jego rodzicami, a także poprosimy lekarzy z bogatym stażem zawodowym o wspomnienia – jakim wyzwaniom musieli stawić czoła w pierwszych latach pracy. Wykłady poprowadzą wybitni eksperci, ale nie zabraknie też pacjentów, którzy opowiedzą swoje historie leczenia i codziennego życia z chorobą. Będzie też quiz z nagrodami – mówi Agnieszka Pacuła. 

I MEDYCZNE KOMPLETY Poradnikzdrowie.pl odbędą się 16 listopada 2019 r. w Warszawie, w wyjątkowym miejscu, jakim jest Hotel Bellotto, mieszczący się w murach XVI-wiecznego Pałacu na Starym Mieście. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: medycznekomplety.pl 

I MEDYCZNE KOMPLETY Poradnikzdrowie.pl realizowane są pod Patronatem Honorowym Ministra Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta, oraz w partnerstwie merytorycznym z Państwowym Zakładem Higieny – Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego, Naczelną Izbą Lekarską, Krajowym Konsultantem w dziedzinie dermatologii i wenerologii, Polskim Towarzystwem Położnych, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Samorządem Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Stowarzyszeniem Fizjoterapia Polska, Fundacją Osób Chorych na Otyłość OD-WAGA, Fundacją SYNAPSIS, a także  serwisem SuperBiznes.pl i miesięcznikami ZDROWIE i M jak mama.

Partnerami konferencji są Nestle Nutrition Institute, Medicover i Ziaja Med.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz bezpłatna rejestracja na stronie: medycznekomplety.pl

Serdecznie zapraszamy.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2022

realizacja: indemi