do góry

News

powrót do listy

Sukces Roku 2015 - Liderzy Medycyny

14897 Wiceprezydent ds. marketingu

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że IFMSA-Poland zostało wyróżnione w kategorii Zdrowie Publiczne najbardziej prestiżowego konkursu w branży medycznej. Ligia Anna Kornowska oraz Piotr Bańka odebrali dyplom oraz gratulacje z rąk samego Ministra Zdrowia, Konstanty Radziwiłł. Gala wręczenia nagród odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 13 stycznia 2016r.

Menedżer Zdrowia piszą o nas tak:
"Stowarzyszenie zrzesza studentów medycyny i młodych lekarzy. Jego misją jest troska o budowanie potencjału i wzrost kwalifikacji członków z równoczesną realizacją działań na rzecz społeczności w zakresie edukacji medycznej. W 2015 r. w 1467 projektach IFMSA uczestniczyło 5820 wolontariuszy, studenci wyjechali do 80 państw, a akcjami (...) objęto 102 024 osoby"

Kochani, ta nagroda jest dla Was. Dla wszystkich dzielnych, pracowitych, wspaniałych Wolontariuszy o gorących sercach, którzy już na studiach zaczynają nieść bezinteresowną pomoc ludziom. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to wspaniałe wyróżnienie, ale najbardziej wdzięczni jesteśmy Wam - Członkom naszego Stowarzyszenia. To Wasza praca została nagrodzona. 

Gratulacje!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2022

realizacja: indemi