do góry

Kalendarz wydarzeń

1

2

3

22:55 - Life Science Open Space – The Open Innovation Forum 2021 O Innowacjach i Wyzwaniach dla Zdrowia i Jakości Życia

W dniach 22 listopada – 3 grudnia 2021 odbędzie się w Krakowie jedenasta edycja imprezy, która na stałe wpisała się już w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży life science. Impreza adresowana jest do osób, które działają na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia, reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, biznesu i administracji, zainteresowanych technologiami, innowacjami, otwartych na współpracę lub szukających partnerów. Life Science Open Space organizowane jest przez Klaster LifeScience Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy. Partnerem Generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

19:19 - Kompleksowo o chorobach cywilizacyjnych, czyli XIV konferencja „Kardiologia Prewencyjna”

Konferencja „Kardiologia Prewencyjna” już od wielu lat wpisuje się w kalendarz lekarzy różnych specjalności z roku na rok zyskując coraz większy prestiż nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Jej międzynarodowy charakter doceniany jest m.in. przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne i Światową Organizację Zdrowia, których eksperci chętnie uczestniczą w konferencji jako wykładowcy. W tym roku Komitet Naukowy konferencji zaplanował wiele ciekawych i ważnych sesji edukacyjnych i naukowych. Szczególnie wyróżniają się sesje poświęcone opiece koordynowanej oraz wytycznym postępowania w chorobach układu krążenia.

16

17

18

19

20

21

22

21:48 - Stetoskopy IFMSA-Poland x 3M

Rozpoczynasz swoją przygodę ze szpitalem od zajęć praktycznych na uczelni od drugiego semestru lub praktyk wakacyjnych? A może zainteresowała Cię kardiologia i potrzebujesz kupić nowszy model stetoskopu? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

23

24

25

26

27

28

29

30

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2022

realizacja: indemi