do góry

Kalendarz wydarzeń

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

13:17 - TEDxWUM 2019

W tym roku odbędzie się pierwsza edycja konferencji TEDxWUM na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Patronat nad wydarzeniem objęło Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Wydarzenia TEDx są organizowane niezależnie, pod globalną licencją organizacji TED. Dzięki inicjatywie ponad 50 wolontariuszy z różnych uczelni i kierunków będziecie mieli okazję wysłuchać 11 wyjątkowych prelegentów ze świata medycyny, technologii, szeroko pojętej nauki oraz sportu, którzy w 10 prelekcjach przedstawią nowe spojrzenie na dawno utarte schematy. Zapraszamy już 17 listopada do Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego!

13:23 - LIFE SCIENCE OPEN SPACE 2019

To już kolejna edycja wydarzenia, które zdążyło wyrobić sobie markę jako branżowej imprezy, na której warto się stawić. W tym roku organizatorzy zapraszają do EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9), gdzie spotkać będzie można osoby otwarte na współpracę i szukające partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach – od żywności, medycyny, farmacji i środowiska po informatykę, budownictwo, transport, wypoczynek i innych.

20

21

22:19 - Stanowisko Zespołu Ogólnopolskiego ds. zdrowia reprodukcyjnego i AIDS IFMSA-Poland w sprawie ustawy "Stop Pedofilii"

Jako aktywni działacze Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland pragniemy wyrazić swój sprzeciw wobec wprowadzania ustawy “Stop pedofilii” dotyczącej edukacji seksualnej w Polsce.

22

14:50 - Medyczne Komplety Poradnikzdrowie.pl

Poradnikzdrowie.pl – jeden z największych i najchętniej odwiedzanych serwisów o tematyce zdrowotnej, zaprasza studentów kierunków medycznych na konferencję MEDYCZNE KOMPLETY. To pierwsze z cyklu multimedialnych, interaktywnych, bezpłatnych spotkań z ekspertami medycyny i ochrony zdrowia oraz pacjentami. Listopadowe MEDYCZNE KOMPLETY będą poświęcone zdrowiu i rozwojowi najmłodszych pacjentów – dzieci w wieku 0-3 lat. Zapraszamy 16 listopada 2019 r. do Hotelu Bellotto w Warszawie. Konferencja odbywa się pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

23

24

25

26

27

28

29

21:19 - Podsumowanie wymian zagranicznych z IFMSA-Poland

Program Stały ds. Praktyk Klinicznych (SCOPE) jest jednym z najstarszych programów stałych IFMSA i wraz z Programem Stałym ds. Wymiany Naukowej (SCORE) co roku przyciągają do Stowarzyszenia nowych, ciekawych świata członków, a najaktywniejszym dają możliwość wyjazdu na wymianę zagraniczną. Celem wymian zagranicznych, jako formy praktyk studenckich, jest nie tylko umożliwienie studentom poszerzenia wiedzy medycznej poprzez organizację czterotygodniowej praktyki klinicznej lub wymiany naukowej w placówkach na całym świecie, ale przede wszystkim poznanie systemów ochrony zdrowia w różnym kontekście kulturowym oraz zwiększenie efektów kształcenia w temacie globalnych aspektów zdrowia.

30

31

15:04 - Dla nas nie ma tematów tabu. Medyczno-prawna konferencja o zdrowiu reprodukcyjnym

We współpracy ze studentkami i studentami z Seksuologicznego Koła Naukowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zapraszamy na konferencję naukową o medycznych i prawnych aspektach ochrony zdrowia reprodukcyjnego. Patronat nad wydarzeniem objęło Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 2020

realizacja: indemi